עקבו אחרינו:  RSS  |   טוויטר  |   פייסבוק | ערוץ יוטיוב | מצא אותנו ב-Google+

ירון יוגב

התקדמו לקמפיין פייסבוק מעולה ומדויק ביחד עם קמפיין גוגל מבריק שיבליט את היתרונות של העסק שלכם.

הטבה מוגבלת עד 10-09-2017: פגישת ייעוץ של שעה בחינם, אפיון מי קהל היעד שלכם?

בדיקה צרכים ובחירת הפלטפורמה או הערוץ הכי מומלץ? 

אפשרות לפתיחת חשבון גוגל חדש וקבלת קופון 300 שח + בדיקת מילות מפתח בכלי של גוגל

"יש לי מעל 10 שנות ניסיון בקידום ופרסום ממומן בגוגל ופייסבוק עם ניסיון עשיר בבנייה וקידום אתרים, בתפקידי האחרון כשכיר הייתי סמנכ"ל של אחת החברות הגדולות בישראל להקמה וקידום אתרים, ב-8 שנים האחרונות אני פעיל באופן עצמאי כפריאלנס מההמשרד שלי באבן יהודה ומעורב בפרויקטים רבים הדורשים מומחיות ספציפית בתחום של פרסום ממומן בגוגל ופייסבוק תוך מתן מעטפת של שירותים בהתאם לצרכי הלקוח, בנוסף מרצה על פרסום דיגיטלי – הגיק ממליץ על ההרצאה שלי ופעיל כיועץ באופן שוטף בפורום הרשמי של גוגל אדוורדס בישראל מ 2010 , מנהל פורום קידום אתרים באקטיביטק וכמובן לא לשכוח פעיל בנטוורקינג ויין כמנהל פורום התיירות"

כחלק מהפעילות שלי אני והצוות שלי מקימים ללקוחותינו דפי נחיתה ואתרי מיני סייט ברמה הגבוה ביותר.

אני אוהב מאוד את מה שאני עושה ומנסה בכל יום לפצח את תקרת הזכוכית ולהשתמש במידע שגוגל ופייסבוק נותנים לי על כל אחד מהלקוחות שלכם על מנת שאוכל לנצח את המתחרים שלכם.

גוגל אדוורדס ופייסבוק הינם פלטפורמות חכמות במיוחד המאפשרות למנהל הקמפיין אלפי חיתוכים מול קהלים שונים מה שמאפשר לי לייצר קמפיין ממוקד ורלוונטי מאוד, ניתן להגיע ללקוח שלכם כמעט בכל ערוץ ולהציג לו פרסומת מותאמת ואישית או במילים אחרות לתת לאדם הנכון את המסר הנכון בזמן הנכון.

גם אם אם אתם מנהלים קמפיין לבד או אם חברה חיצונית אני מאמין שגם אתם מבקשים לשפר ביצועים ולצמצם עלויות ולקבל לקוחות איכותיים יותר ולכן לאחר שאקבל פנייה מצדך אבקש לשוחח טלפונית ולהבין את הצרכים שלכם, בשלב זה מומלץ לתאם פגישה 1:1 שבה אציג לכם מצגת מדהימה שתאפשר לכם לקבל ידע יקר שאי אפשר להשיג ברשת:

מדובר על סקירה של נתוני שימוש, יתרונות וחסרונות של כל פלטפורמה – גוגל או פייסבוק?
איך מייצרים יותר המרות בדפי נחיתה ?
איך מקימים קמפיין נכון ומהן האפשרויות העומדות בפני המפרסמים ? ובשורה התחתונה איך לצמצם עלויות ולהגדיל את כמות הפניות שלכם?

בנוסף אני משוכנע ששיפור האתר או דף הנחיתה שלכם (אם יש לכם)  יעלה את יחס ההמרה בקמפיין שלכם ולכן גם כאן חייבים לתת את הדעת ואולי תקבלו ממני ניתוח אתר בחינם (:

שלוש סיבות למה משתלם לכם להקים קמפיין חכם בגוגל אדוורדס עם ירון יוגב

אז כמה זה עולה ומה המחירים ?

אני עדיין אני לא יודע, אוכל להעריך את היקף העבודה בניהול והקמת הקמפיין אבל אתן לכם בכל מקרה טיפים בחינם בפגישה על מנת שגם אתם תנסו להקים קמפיין מוצלח לבד!

אם אתה מסכים שתוצאות שוות כסף, אז אין לנו וויכוח שצריך להשקיע על מנת ולקבל  🙂  שווה ומשתלם לשלם כסף לגוגל ופייסבוק על מנת שגם הם יעבדו בשביל העסק שלכם ואתם תתעסקו בניהול העסק.

אם גם אתם רוצים כבר מחר לקבל הרבה יותר פניות  צרו קשר עכשיו במייל או בטלפון 054-7186771.

אם עדיין לא הבנתם מה הערך המוסף שלי אולי תכנסו לדף המלצות שלי ותראו איך עזרתי ללקוחות שלי (: או שתכנסו לעמוד פייסבוק שלי ותראו את הביקורת עלי