עקבו אחרינו:  RSS  |   טוויטר  |   פייסבוק | ערוץ יוטיוב | מצא אותנו ב-Google+

חידושים חשובים בפרסום אדוורדס

6 בספטמבר 2016  אין תגובות

מחבר הפוסט: ירון

להלן חידושים חשובים בפרסום אדוורדס :


מודעה לאתר בעיצוב דינמי

מודעות לאתר בעיצוב דינמי נכנסו החודש לשימוש בממשק AdWords. אלו מודעות לרשת המדיה המאפשרות לכם להכניס טקסט (כותרות של עד 25 תווים, כותרת אפציונאלית של עד 90 תווים וטקסט תיאור באורך של עד 90 תווים) וכן להעלות תמונה או לטעון אוטומטית תמונות מהאתר, ומהטקסט והתמונות שהעליתם, AdWords תיצור באופן אוטומטי הן מודעות טקסט והן מודעות תמונה, ותתאים את המודעות הללו לגדלים שונים ולאתרים ואפליקציות שונים ברשת המדיה. למידע נוסף

 

ניתן להוסיף את המודעות הללו באופן פשוט, כפי שמוסיפים כל מודעה לקמפיין ברשת המדיה, כמתואר כאן

 

התאמת הצעות מחיר לדסקטופ ולטאבלט

היום בהתאמות הצעות המחיר תוכלו להעלות או להוריד את הצעות המחיר גם במחשב ובטאבלט. לכל אחד מהמכשירים תוכלו להוריד את המחיר בעד 100% או להעלות אותו בעד 900%. שינוי זה יאפשר שיפור ניכר באופטימיזציה שלכם ברמת המכשיר.

 

שיפור בדו"חות "מודלים של ייחוס"

בעבר, המרות תמיד שויכו למילה ולמודעה שהביאה את הקליק האחרון. היום יש אפשרות לבחור לייחס את ההמרות לקליק הראשון, לחלק את המשקל שווה בין הקליקים ועוד פתרונות חלוקה שונים (מודלים של ייחוס) פתרונות שניתן להגדיר בעת הגדרת ההמרה. אם אתם רוצים לדעת איך הנתונים שלכם נראים על פי כל מודל של ייחוס המרות, אתם יכולים להיכנס ללשונית "ייחוס" -> מודלים של ייחוס. על פי דו"ח זה תוכלו להחליט איזה מודל של ייחוס הכי מתאים לכם.

 

הוספת אפשרות שיתוף לכלי התצוגה המקדימה

פעמים רבות לקוחות שואלים אותנו למה כאשר הם מחפשים מילים הקשורות אליהם ב-Google הם אינם רואים את המודעות שלהם. לעיתים קרובות הסיבה לכך היא שיטת הצגה רגילה או תקציב מוגבל. כדי שנוכל להראות ללקוחות שלנו אילו חיפושים אכן מציגים את המודעות שלהם, AdWords הוסיפה אופציית שיתוף חיפוש בכלי התצוגה במקדימה. נוכל להכנס לכלי התצוגה המקדימה, לחפש את המונחים הרלוונטיים, וכאשר מצאנו את המודעה שלנו, נוכל לבחור ב"שתף את החיפוש הזה" לקבל מ-AdWords קישור עם תצוגה של החיפוש שעשינו והתוצאות שלו, ולשלוח את הקישור עם התצוגה, ללקוח.

 

אפשרות הוספה של מודעות טקסט מורחבות בלבד

בקרוב לא תינתן יותר האופציה להוסיף מודעות טקסט רגילות אלא רק מורחבות. המודעות הרגילות ימשיכו לרוץ לצד המורחבות, ללא יכולת יצירת מודעות טקסט רגילות חדשות. תזכורת לכמה טיפים ליצירת מודעות מורחבות חדשות. מודעות אלו נתמכות גם על ידי עורך AdWords

 

אלו ההדרכות מומלצות שיסייעו לכם בפרסום ב-AdWords:

 

כמה טיפים כלליים לפרסום נכון בנייד

 

כמה טיפים למדידה של שיחות באופן נכון

 

איך מוסיפים תוספי מחיר ב-AdWords

 

מידע על דו"חות של המרות במכשירים אחרים

שלח תגובה! זה המקום הנכון כדי שישמעו אותך :)
תגובות כוללת ביטוי או משפט לצורכי קידום אתר לא יפרסומו. נא להשתמש בשם אמיתי.