עקבו אחרינו:  RSS  |   טוויטר  |   פייסבוק | ערוץ יוטיוב | מצא אותנו ב-Google+

פוסטים בנושא

מילות מפתח אדוורדס

מילת מפתח שהפעילה את המודעה שלך בדוח מונחי חיפוש

20 בנובמבר 2012

אין תגובות

מהיום ניתן לראות בדו"ח מונחי חיפוש את הקשר בין מונח חיפוש שהגולש חיפש לבין מילת המפתח שהמודעה הופעלה.

המשך לקרוא…

סוגי התאמות של מילות מפתח

10 במרץ 2011

אין תגובות

ישנם מספר סוגי  התאמות בגוגל ADWORDS , האם להשאיר רק את ההתאמה הרחבה בכל מילות המפתח? כיצד לבנות קמפיין מוצלח  ?

האם להתמקד בהתאמה מדויקת או בהתאמה לביטוי? האם ההתאמה הרחבה החדשה עם  תכונת המיקוד + יעילה יותר ?  ברגע שהקמפיין עובד טוב וישנם ביצועים טובים אתה חושש לעשות שינויים שיפגעו בציון האיכות.

ניסיתי לחקור את הנושא, להלן כמה נקודות חשובות שחשוב לקחת בחשבון:

נניח שאתה עושה קמפיין לעורך דין המתמחה בתחום הפלילי, אם נוסיף את המילה פלילי בהתאמה רחבה המודעה תופיע ותחשף במאות חיפושים לא רלוונטים ,לדוגמא היא תופיע בפני גולש שיחפש ביטוי כגון "עורך דין המתמחה בפלילי", וגם תופיע  אם מישהו יחפש "בית משפט פלילי", התאמה רחבה מאפשרת להציג את המודעה שלך בביטויים דומים או בגרסאות נרדפות.

המשך לקרוא…

דוח ביצועים של שאילתת חיפוש

19 ביולי 2010

אין תגובות

לאחרונה מצאתי בגוגל אדוורדס דוח נפלא של שאילתת חיפוש העוזר בצורה מדהימה להבין מה הגולשים מחפשים, מרגע ניתוח הדוח ניתן להוסיף מילות מפתח ממוקדות ומילות מפתח שליליות לשיפור ציון האיכות עבור קבוצת מודעות.

מה שהכי חשוב להבין זה את עמודת ההתאמה לשאילתה מתארת עד כמה קרובה הייתה שאילתת חיפוש של משתמש (מבחינת סוג ההתאמה) למילת מפתח הקיימת בחשבונך. לדוגמה:

המשך לקרוא…

כמה טיפים חשובים לשיפור ביצועי Google Adwords

3 ביוני 2010

תגובה אחת

כמה טיפים חשובים לשיפור ביצועי  Google Adwords

אפשרות ראשונה:

להלן המלצה של גוגל: "התחל להשתמש באפשרות ההתאמה הרחבה עבור מילות מפתח חדשות. עקוב אחר וריאציות מילות המפתח המפעילות את המודעות שלך, באמצעות הדוח 'תפקוד שאילתת חיפוש'.

שפר את מילת המפתח: אם אתה שבע-רצון ממרבית הווריאציות של מילת המפתח, השתמש במילות מפתח שליליות על-מנת להיפטר מהווריאציות שאינך מעוניין בהן.

המשך לקרוא…

מילות מפתח יקרות

21 במאי 2010

אין תגובות

מילות מפתח יקרות

המחיר המוצג באמצעות הכלי למילות מפתח הוא מחיר שגוגל מעריכה שהמפרסם ישלם בעבור מילות המפתח, הערכה מתבססת על  מחיר ששילמו מפרסמים בכדי למקם את מודעתם באחד משלושת המקומות הראשונים. Google Adwords אינה מפרטת לאילו ציוני איכות המחיר מתיחס, ידוע הוא כי מחירים אלו נוטים בדרך כלל להיות גבוהים מהמחיר שמשולם בפועל.

המשך לקרוא…

מחקר מילות מפתח

31 במרץ 2009

4 תגובות

בהמשך לפוסט איך לבחור ביטויי חיפוש עם תחרותיות נמוכה הפוסט הזה ידבר על שיטה פשוטה למחקר מילות מפתח לאיתור ביטויי זנב ארוך בעלי נפח חיפוש גידול בעבור מסע הפרסום בגוגל.

יש הרבה מאוד הסברים , דוגמאות, תוכנות ואתרים שנותנים המלצות מפה ועד גוגל יפן על איך לגלות את נפח החיפוש המשוער של ביטוי חיפוש וכיצד לבצע מחקר מילות מפתח מוצלח.

המשך לקרוא…

מילות עוצמה ו CTR

28 בספטמבר 2007

אין תגובות

השימוש ב"מילות עוצמה" בכותרת המודעה יכול להקפיץ משמעותי את אחוז ההקלקות על המודעה – CTR .
שילוב "מילות עוצמה" בכותרת המודעה מקפיץ משמעותית את אחוז ההקלקות למודעה. למה? כי מילות עוצמה מוסיפות ערך מוסף למודעה ומעוררות עניין.
המשך לקרוא…

פוסטים המשוייכים לקטגוריה

מילות מפתח אדוורדס